Mixing Quest

Co získáte: možnost nechat si vyrábět Counteragent a Mixture

Co potřebujete: Alcohol, Detrimindexta, Karvodailnirol, Empty Bottle a několik tisíc zeny.

Jak dlouho to zabere: 10 min

Postup:

npc_merchant_louitz.jpg 1.) První musíte získat informaci o někom, kdo je schopen míchat roztoky. Tuto informaci vám poskytne obchodník Louitz. Nachází se v Albertě v domě s dvorkem v horní části mapy. Najdete ho ve druhém patře a v druhém pokoji od dveří, kde se vybavuje s jistým sběratelem. Když Louitze oslovíte, tak se vám zmíní, že při jedné své obchodní cestě v Geffenu se doslechl o nějakém šíleném vědci. Který si neustále dokola odříkává slova Alcohol, Detriminidexta a Karvodailnirol. Nejdříve sám nevěděl co to mumlá, později však zjistil, že se jedná o pozoruhodné roztoky.

Tohle je základní informace, kterou vám obchodník Louitz poskytne, ale aby vám sdělil jméno osoby za kterou se máte vydat, musíte mít u sebe všechny tři roztoky o nichž se zmínil. Když je uvidí, tak vám prozradí, že ve východní části Geffenu se pohybuje jistý muž Aure Dupon a ten už vám prozradí, kde naleznete toho šíleného vědce.

Potřebujete u sebe mít:


npc_aure_dupon.jpg 2.) Aure Dupona najdete v Geffenu na rohu příčné uličky a okružní cesty. Stojí u lampy a rozjímá o životě. Když se sním dáte do hovoru, tak to i sami zjistíte. Pobaví vás trochou o svém šílenství, které ale není nic ve srovnání s tím, co postihlo vědce Morgensteina. Když budete dále vyzvídat, tak vám prozradí, že toho šílence najdete ve druhém patře v gildě kovářů.npc_morgenstein.jpg 3.) U Morgensteina zjistíte, že je opravdu šílený a naprosto zahleděný do svého výzkumu změny formy jednotlivých materiálů. Sdělí vám i informaci o Mixture a Counteragentu, s tím, že když mu donesete potřebné suroviny a menší finanční obnos, tak je pro vás vyrobí. Od teď kdykoliv tyto roztoky budete potřebovat stačí si sehnat potřebné věci a zajít za Morgensteinem. Vaše peníze se mu na jeho výzkum budou vždy hodit.


Potřeby pro výrobu jednotlivých roztoků:

Mixture:


Counteragent:R-e-n 11/01/2007 08:09 Přepracoval, doplnil obrázky a odkazyTuax 2010/08/02 21:03

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.072 s |   | Copyright 2011-2024