Help the bad cats in danger

Co získáte: 5 Dclass Coin,20 Malang Sp Can, přístup k opakovatelnému Help the bad cats in danger

Co potřebujete: 30 Bad Can

Postup:

1) Na rohoži si promluvte s Gabongem (malangdo 176,206). Ten vám řekne, že snědl konzervy a teď mu je z nich velmi špatně. Zeptejte se, jestli nepotřebuje pomoc. Vaši pomoc velmi rád přijme. Vaším úkolem bude vyhledat obchodníky zkažených konzerv. Proto vás ihned pošle k dokům, kde by měli překupníci být.

2)Projděte se nedaleko A Foolish Cat (malangdo 197,120). Uslyšíte rozhovor mezi Suspious Dealers. Zde se doslechnete, že je zboží schované na severu nedaleko balonů.

3) Běžte na sever a projděte se u balonků (malangdo 156,181). Vyskočí vám text a pak se můžete zase vrátit k A Foolish Cat, kde uslyšíte další zprávu.

Číslovaný seznam

4) Dozvíte se, že zboží je schované na lodi, protože u balonů jim to nepřišlo bezpečné. Běžte na loď. Promluvte si s Awfully Suspious Dealer. Stojí s maskou u stěžně. Řekněte, že o všem víte „ I knew all things here!“ Nakonec běžte dolu do kuchyně. V rohu (mal_in02 186,75) vyskočí okno. A najdete špatné konzervy.

5) Vreťte se za Awfully Suspious Dealer. Předhoďte mu důkazy a znovu se mu postavte „Need to show them you general!!“. Nakonec vám všechno řekne. Že je členem mývalového komanda, že prodávají kočkám konzervy. Pak ho znova vyzpovídejte. Nakonec vás pošle pro 30 kusu bad cans, které padají z red eruny.

6) Konzervy doneste Gobongemu, který vám za ně dá 20 Malang Sp Can. Znovu si s ním promluvte a Gabong vás pošle za Patrol Leaderem (malangdo 125,146).

7) Ten se vás zeptá, jestli zabijete 20 Red Erum. Odpovězte jo „Cheer up!“ Po splněném úkolu se vraťte k Patrol Leaderu a pak nakonec ke Gabou, který vám předá odměnu.

Seli 2014/02/19 00:22

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.075 s |   | Copyright 2011-2024