Ayothaya Dungeon Quest

Co získáte: Holy Threads, Holier Threads, (vstup do 1. a 2. patra Ayothaya Dungeonu), 1x Old Blue Box

Co potřebujete: 3x Spool, 1x Solid Husk, 3x Holy Water, 3x Needle Packet, 1 Yggdrasil Leaf

Jak dlouho to bude trvat: 30 min

npc_dusit.jpg Postup:

1.) Z Alberty se přeplavte lodí do Ayothayi a zde vyhledejte Dusita, který se procvičuje na pláži. Když ho oslovíte bude trochu překvapený, ale rozpozná ve vás cestovatele, který sem zavítal lodí a hned vám nabídne odvyprávění zdejšího příběhu, pokud máte zájem. Zvolte si tedy možnost: „What is it?“ Tedy přeneseně, co je to za příběh? Sdělí vám:

  • Příběh z Ayothayi: Ayaothaya má dlouhou historii, ale nenechte se zmást tím jak vypadá nyní pokojně a bezpečně, byly doby kdy toto místo terorizovala hrozná zvířata. Byly to šelmy známé jako Sa-mhingští Tygři. Sloužili pánům, kteří dodnes bydlí hluboko pod antickými ruinami. Tito tygři se živili lidským masem a je o nich známo, že na sebe brali lidskou podobu někoho z rodiny, nebo přátel a takto lákali své oběti, aby je mohli pak sežrat. Proto se místní obyvatelé obávají, že zase přijde nějaký z těchto Sa-mhingských tygrů, že se vplíží do jejich domovů a někoho z nich sežere. Nicméně existuje způsob jak odhalit tohoto tygra skrytého v lidské podobě. Lze ho podrobit zkoušce, protože je to tygr, neumí dělat vše jako lidé. Takže pokud potkáte přítele, který se bude chovat nějak podivně, vyzvěte ho aby provedl něco typického pro lidi. Přesto není jistota, že to funguje. Pokud někoho takového potkáte je lepší vzít nohy na ramena, hned jak získáte podezření že se jedná o Sa-mhingského tygra.


Po té co vám to odvypráví se zeptá zda věříte v existenci lidožravych tygrů. Zvolte si možnost že věříte, že je to opravdu děsivé. Teď vám dá ještě jedno varování, aby jste v případě potkání Sa-mhingského tygra utekli a zachránili život. Pokud máte zájem dozvědět se více, poví vám o někom, kdo toho ví daleko více než kdokoliv jiný. Řekne vám ať si promluvíte s Boonthom, je to místní šamanka, ale je hodně podivínská, však uvidíte sami. Snad vám pomůže dozvědět se více o těch dábelských zvířatech.

npc_shaman.jpg 2.) Nyní se vypravte dolů na molo, kde v jednom z domků žije šamanka Boonthom. Hned od začátku se bude chovat trochu podivně, co si si mumlá pro sebe. Ale když ji dopřejete chvilku začne s vámi mluvit. Uvidí vám v očích strach a domnívá se, že jste proto vyhledali její pomoc. Chce aby jste ji nechali nahlédnout do vaší duše, aby mohla zjistit z čeho ten strach pramení. Bude překvapená, když zjistí, že za to můžou Sa-mhingští tygři. Podiví se tomu, protože sama o nich velice dlouho nic neslyšela. Potvrdí vám, že před časem tito tygři skutečně Ayothayu navštěvovali a žrali nevinné obyvatele. Nicméně jejich terorizování bylo zastaveno v okamžiku, kdy se obyvatelům povedlo tyto Sa-mhingsské tygry pochytat. Ona sama se toho účastnila. Sama trvala na tom, aby ony tygry pozabíjeli, ale lidé se báli že by je za to mohla stihnout pohroma a tak všechny tyto bestie zavřeli do jeskyně hluboko pod starověké ruiny. Od té doby uběhlo více jak deset let. Domnívá se, že už ti tygři už musí být po smrti, ale nikdo přesně neví jaká moc se v nich skrývala. Je možné, že jsou dodnes naživu. Ale netřeba se obávat, jsou tam uzamčeni a tam taky zůstanou.

Teď zvolte možnost, že chcete prozkoumat starodávné ruiny. Bude váhat, protože to co po ní žádáte je velmi nebezpečné. Nakonec uzná, že je to vaše volba, ale měli by jste pořádně zvážit nebezpečí, které vás tam čeká. Znovu se vás zeptá, zda jste pevně rozhodnuti. Potvrďte, že ano. Pokud chcete vstoupit do starověkých ruin musíte mít u sebe předmět, který vás ochrání před ďábelskými silami a démony, kteří tam sídlí. I když můžete být věřící, že vás vaše víra uchrání i tak budete potřebovat ochraný předmět. Je ochotna ho pro vás vyrobit, pokud ji seženete potřebné suroviny. A dá vám seznam věcí.

Potřebné věci na ochraný předmět:

Jakmile ji donesete vše potřebné, vyrobí pro vás. Holy Threads A s ním získáte přístup do prvního patra. Pokud by jste ho ztratili, nebo o něj nějak přišli, stačí jí znovu donést materiál a vyrobí vám nový.

Rozpracováno, druhá polovina questu a přístup do druhého patra bude brzy následovat. Prozatím ponechávám starý text k druhé části, aby aspoň dle něj bylo možno to plnit. Tuax

  • Teď teprve přichází ta největší sranda. V prvním patře Ayothaya Dungeonu musíte najít 6 skrytých NPC a aktivovat je přesně za sebou, jak mají být, aniž byste použili Fly Wingy nebo Teleporty (zrusilo by se to). Pozor na studně, když do nich spadnete, umřete a sebere vám to procento.
  • V momentě, kdy obejdete všech 6 neviditelných NPC správně za sebou, vraťte se za babičkou Boonthon, která po vás bude chtít další věcičky:
  • Za odměnu pak získáte Holier Threads, které vám umožní vstup do druhého patra Dungeonu.
  • Znovu si pohovořte s Boonthon, zmíní se o listu v Ayothaya dungu 02. V uvedeném dungeone je neviditelné NPC, na které klikněte, čímž získáte list a OBB. Vraťte se za Boonthon do Ayothaye, která si přečte list a dovolí vám nechat si OBB.


R-e-n 16/11/2006 14:06

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.068 s |   | Copyright 2011-2024