Help Out the Old Man

Co získáte: 50, 000 base exp; 10, 000 job exp; 1 Old Purple Box

Co potředujete: safety helmet (pokud chcete přežít, nasaďte si ji, jinak to jde i bez ní)

Postup:

1 ) Popovídejte si s Memo (dewata 109, 262). Ten si začne stěžovat, že nemá žádné zprávy z Jati kmene. Turisté se blíží a on nemá přísady na tradiční víno, které mají přijít z Jati kmene.

2) Zeptá se vás, jestli jste zaneprázdnění. Řekněte, že ne „No, I am not busy.“ Pošle vás do Jaty kmene, najít Lero. 3) Promvulte si s Leromem (dew_fild01 114, 275). Ten je trochu ve spěchu a nemůže najít Pobyho, jediné co ví, že je na východní straně lesa.

4) Pobyho najdete na (dew_field01 259, 48). Když se zmíníte, že vás poslal Lero, odpoví vám, že se zranil, když šplhal na stromy. Teď ho bolí záda a nemůže dál sbírat. Takže to máte říct Leromovi.

5) Vraťte se za Leromem a vysvětlete mu, co se stalo. Jelikož Lero nemá žádný olej, neví, co má dělat. Nakonec vás pošle za Pobym. Přece je nejlepší sběrač ovoce. ;)

6) Poby vás pak naučí jak ovoce sbírat a hlavně vám řekne o bezpečnosti práce. Takže kdo nechce mít boule na hlavě, safety helmet nasadit. Pak vám nezbývá nic jiného, než nasbírat 60 kusů palmového ovoce.

7) Najděte si palmu, u které se vám zobrazí dvě možnosti. Kopnout do ní „Kick the tree“ nebo zatřást „Shake the tree“. Máte pár možností, co se může stát. První dostanete Worm Peeling, Leaf, popřípadě stone. Druhá spadne vám Palm oil fruit (to chceme). A poslední něco vás trefí do hlavy. Ta rána vám ubere 10% HP a portne vás to k pravému warpu. Pokud máte safety helmet, tak se nic nestane.

8) Doneste 60 kusu ovoce Leromovi. Doporučí vám, vrátit se za panem Memomem a říct mu o situaci. Mezitím bude dělat olej.

9) Pán Memo je rád, že se vše vyřešilo a pošle vás pro 30 kusů palmového oleje, který dostanete od Leroma.

10) Mezitím je olej už hotový. Lero vám předá zásilku. Máte se ještě jednou omluvit za zpoždění.

11) Běžte zpět za panem Memonem. Předejte zásilku a počkejte 5 minut. Pak si s ním znovu promluvte a dá vám odměnu.

Seli 2014/02/18 12:04

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.082 s |   | Copyright 2011-2024