Helm of Darkness [1]

db.reborn.cz_pics_velke_5181.jpg

Zabírá: horní a prostřední část

Povolání: Swordman Blacksmith Assassin Crusader Rogue Alchem Merchant Thief Knight

Potřebný lvl: 50

Upgrade: ano

Schopnosti:

 • STR 2

Databáze: viz

Lze získat:

 • QUESTHelm of Darkness Quest

Potřebné věci :Postup

 • Jak nápověda napovídá, quest začíná u Třísky - kdo v raném mládí sledoval Teenage Mutant Ninja Turtles, ví, že je to krysa, která žije jak jinak než v kanalizaci. Proto hurá do pronterských stok. Od něj se dozvídáme, že April, která to se želvákama i krysákem peče, byla opět unesena Trhačem. Pokud mu chceme pomoci (a to my samozřejmě kvůli helmičce chceme), musíme najít všechny čtyři želváky a vyřídit jim vzkaz, aby se k němu neprodleně dostavili.
  Trhač je šéf ochranky a raubířské bandy mimozemského hnusáka, kterého nazývají Mozek. Mozek má se Zemí nekalé úmysly (jaké, to už si nepamatuji) a Trhač, spolu s bojovými a těžce obrněnými prasaty Beebopem a Rocksteadym, za něj dělají špinavou práci. Tříska i želváci jsou mutanti, kteří mu v jeho nekalostech brání, seč můžou, a novinářka April se jim lepí jak smůla na paty, doufaje v Pullizerovu cenu. Tak, představení máme za sebou.
  P.S. Teenage Mutant Ninja Turtles začínal jako animovaný seriál, který byl hitem v devadesátých letech. Určený primárně pro malé děti běžel třeba u nás v Magionu. Želváci vždycky zlounům natrhli pr- zadeček a všechno dobře dopadlo. Následovaly počítačové hry, samolepky, omalovánky, komixy, trička, dokonce i film atd. Klasická komerce.
 • První mutantík Michelangelo si opaluje krunýř na pláži v Comodu. Je to želva nenažraná, která jako všechny ostatní miluje pizzu, bez ní se s vámi odmítá bavit. Nedá se nic dělat, musíme skočit k Pizzalianovi do Hugelu. Všechny pizzy mu spořádali němečtí turisté, a tak po vás chce suroviny na novou. Přineste mu 20x bíle těsto, 30x cheese, 5x red chile, 10x bao, 20x shrimp, 3x sůl a 10x sleď. Surovin na plnou ávii pizz, ale nakonec vám dá jen jednu, holt protřelý a všemi mastmi mazaný obchodník. Michelangelo pizzu slupne i s krabicí a pak je vám teprve ochoten naslouchat. Jak jinak, nebyla by to želva nevděčná, aby vás ještě nesprdnul, že jste mu vzkaz neřekli hned. Než zmizí, poradí vám, kde hledat dalšího zelenáče - Donatella.
 • Donatello zase zkouší sestavit nějaký ze svých vynálezů a dobře se zašil v Yunu. Přerušíte ho uprostřed práce, následuje obří cimrmanovský výbuch a zůstane jen hromádka šrotu a očouzený vynálezce. Aby mohl pokus zopakovat, požaduje několik součástek: 50x fragment, 20x steel, 10x crest piece od každého druhu, 1x transparent plate od každého druhu. Až mu je donesete, zavrtí krunýřem blahem a vyslechne si vzkaz. Vděčný je podobně jako Michellangelo a navede vás na dalšího parťáka.
 • Rafaelo plní misi ve Veins. Vyzkouší si vaši zdatnost tím, že na vás pošle skupinku nepřátelských mobů, které musíte vybít. Pak vám též naslouchá a pošle vás za posledním členem party.
 • Leonarda naleznete v Amatsu. Stačí si s ním jen promluvit.
 • Klusem zpátky za Třískou. Tomu se s pomocí mezinárodního vyšetřovatelského týmu a gps navigace podařilo zjistit, že April drží Beebop a Rocksteady pod zámkem ve vězení. Nabídneme samozřejmě svou „nezištnou“ ;-) pomoc a hurá za mříže.
 • Oba čuňáci, pardón, čuňata April vězní v Glast Heimu. Zpoza jejich opancéřovaných zad a napřažených blasterů můžete zahlídnout April, jak si vše pečlivě zapisuje do svého bonzbloku. Nejprve promluvte s Beebopem. Je to hrana a drsňák, neuznává nikoho, kdo se mu přinejmenším nevyrovná. Budete mu muset svojí zdatnost dokázat pomocí 1x fragment of rossata stone, 1x fire dragon scale a 1x broken pharaoh emblem. Samé věci z bossů, takže žádná legrace. Když mu je donesete, zalekne se vás a schová se za parťáka. Rocksteady není taky žádné máslo a proto přitvrdí a chce po vás 1x ba gua, 1x valhalla´s flower a do třetice 1x three-headed dragon´s head. Po dodání se zalekne i on, protože kdo by chtěl mít co do činění s naštvaným terminátorem, že. Cesta do cely je volná. (Pokud by se kdykoliv během plnění questu u cely ozívalo jen chrochtání a strážce byste neviděli, tak zkuste přijít později. Pokud u nich byl někdo před vámi, tak spustil časovač a než uplyne určená doba, nikdo nemůže v plnění questu pokračovat.)
 • Když už myslíte, že je April zachráněna musite zajit za Triskou ktery vam da malou odmenu a prozradi kde hledat doupe Trhace. Vratte se zpet do GH. Tam co jste nasli April bude v rohu zahadne misto kterym projdete do Trhacova doupete.
 • A je to tady, nastává velké finále! Portál vás přenese do podzemního doupěte Trhače. On sám čeká v SZ rohu. Promluvte s ním, vede klasické zlounské řečičky a na závěr se na vás vrhne. Je to drsoň, ale naštěstí se objeví želví ninjové a vrhnou se na něj. K tomu vám hraje stylová a autentická želví hudba. Následuje zběsilý řetěz hmatů a chvatů, protihmatů a protichvatů, ke slovu přijdou i hvězdice, nunchaky, boxery, řetězy a nože. Vzhledem k férové přesile 4:1 obojživelníci nakonec Trhače odešlou do věčných lovišť (samozřejmě jen do dalšího dílu seriálu). S posledním výdechem mu odpadne od zmutované tváře jeho děsivá maska, kterou hbitě zvedněte a Helm of Darkness je vaše!


Závěrečný boj může obsahovat několik záludností. Pokud se u Trhače želvy objeví a hned umřou, je to bug. Je třeba wingnout pryč a zkusit to znovu (pokud ho sami zlikvidujete, netřeba wingovat ;-) ). Trhač je celkem drsňák, takže před ním raději utíkejte, želváci už si s ním poradí. Pokud Trhač zemře, helma se objeví na místě, kde původně stál. Měla by tam ležet pouze jeho mrtvola, ale bohužel často tam stojí i on, celý a zdravý. Pod ním je jeho mrtvola i s maskou, ale velmi špatně zřetelná. Finta je v tom, že je třeba nakliknout mrtvolu a tím získat masku a přitom nenakliknout živého Trhače, jinak následuje opět rozhovor se závěrečnou bitkou. Je to krapet na nervy, chce to grif, ale dá se to. Toť vše.

Silk

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.833 s |   | Copyright 2011-2020