Clean the Ship

Co získáte: 30 Malang Sp Can, přístup na Clean the Ship a Help Chef Nyas.

Co potřebujete: 10 Grain a 1 Plain Sauce

Potup:

1) Uvnitř lodi, která je uprostřed ostrova, si promluvte s Cleanyang (mal_in02 76,63). Bude moc smutný tak mu zvedněte náladu „Cheer him up“. Díky tomu se rozpovídá. Jak mu kuchař jen nadává aby stále uklízel. A že tu někde pobíhají brouci. Zeptejte se ho odkud ta havěť přišla „Asking for the place of vermin came.“ A pak začněte prohledávat loď.

2) Úplně na východu je warp, kterým se dostanete do velké místnosti, kuchyně. Na zemi u ryb je větrací mříž (mal_in02 183,49). Klikněte na ní a po prohledání naleznete Cat’s Ship Biscuit. Také vyleze pár brouku, které lehce zašlápnete. =D

3) Pak se přesuňte na západ do kapitánské kajuty. Na stole leží 3 srolované svitky (mal_in02 28,66). Kapitán vás okřikne, ať na to nesaháte, ale stačí říct, že zde uklízíte. Dostanete druhou Biscuit a zas zabijte brouky.

4) Naposled prohledáme postel (mal_in02 102,22), která je ve warpu pod Picky Crew. Zvedněte matraci „Raise the matress slightly“ a najdete poslední sušenku. Pozabíjejte další otravný hmyz.

5) Vraťte se za Cleanyangem a ten vás pošle za kuchařem Nyasem. Toho najdete v kuchyni. Jako jediný za pultem drží sekáček. Promluvte si s ním o Cleanyangovi. Pak ještě jednou a bude po vás chtít 10 Grain a 1 Plain Sauce.

6) Vraťte se za Cleanyangem popovídejte si s ním a pak přineste suroviny kuchaři Nyasovi. Ten vám řekne, ať se vrátíte zítra.

7) Nakonec si promluvte s Cleanyangem a delje mu menu. Ten bude ohrnovat nos, že jsou znovu sušenky. Dejte mu na zadek „Tap on butt“. Tímto obdržíte 30 Malang Sp Can a přístup na opakovatelný Clean the Ship a Help Chef Nyas.

Seli 2014/02/18 21:03

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.084 s |   | Copyright 2011-2024