Toto je starší verze dokumentu!


Povstání nemrtvých v Kiman Fares

Co získáte: OCA, náhodné lvl 10 jídlo

Co potřebujete: splněný Boitata quest

Jak dlouho to zabere: ?

Popis:

  1. Náčelník Rafloc'h po vás chce, abyste doručili dopis jeho protějšku náčelníkovi Pevnecovi. Musíte přes les Kiman Fares a poté zamiřte do prava.
    Přijedete do nové části lesa, která je součástí obce samotné: Kiman Fares. Zde se setkáte s místním náčelníkem a předáte mu dopis. (ars_fild02, 249,212).
  2. Chief Pevnec vám řekne, že na jeho vesnici útočí již několik týdnů nemrtvé bytostmi a hledá někoho, kdo by dokázal zastavit tuto noční můru. Doporučí vám navštívit Shamana Kerloiceshamanik.jpg, který žije v opuštěném domě na západě (ars_fild02, 31,199) Cestu najdete: anbelion.jpg. Šaman pochází ze starobylého města (Gomorrhe) které bylo před dávnými časy zničeno bohyní Mount Bacchias a doporučí vám začít s pátráním právě v těchto místech.
  3. Vráťte se do lesa Kiman Fares (ars_fild01) (jděde zpátky do leva). Vstup na hřbitov naleznete na západě.hrbitov.jpg Uvnitř vám v další cestě brání dvě sochy, které střeží pohřebiště. Promluvte s nimi a zjistíte, že pouze členové královské rodiny Gomorrhe mohou vstoupit do nekropole. Vraťte se za Shaman Kerloicem. Poradí vám navštívit vesnici zvanou Soknobeus, kde by měli žít potomci Gommorhiens. Vydejte se tedy dolů na ars_filed03
  4. Pokračujte na jih až dorazíte do vesnice, ve které najdete Atatürka (ars_fild03, 213,46). Řekne vám o malém hřbitově, kde jsou pohřbeni obyvatelé Gomorrhe. Vydejte se do západní části lesa, kde objevíte prastarý oltář. Najdete tam symbol královské rodiny. Vraťte se za Shaman Kerloicem, aby vám požehnal před vstupem na hřbitov.
  5. Schyluje se k velké bitvě! Uvědomujete si, že král Gomorrhe může být poražen … nejprve zabijte jeho pomocníky, čímž ho značně oslabíte. Následně porazte i krále. Pokud se vám podaří krále porazit, promluvte si s Malemortem, který vám dá OCA a náhodné +10 stat jídlo.
  6. Vraťte se zpět za Shamanem Kerloicem a informujte ho o zabití krále.
Pokračujte další questem a to jsou Falešné papíro do Arsinoe

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.103 s |   | Copyright 2011-2020