Toto je starší verze dokumentu!


Povstání nemrtvých v Kiman Fares

Co získáte: -

Co potřebujete: splněnou předchozí část

Jak dlouho to zabere: ?

Popis:

  1. Náčelník Rafloc'h po vás chce, abyste doručili dopis jeho protějšku náčelníkovi Pevnecovi. Musíte přes les Kiman Fares (ars_fild01) a poté zamiřte na východ. Přijedete do nové části lesa, která je součástí obce samotné: Kiman Fares. Zde se setkáte s místním náčelníkem a předáte mu dopis. (ars_fild02, 249,212).
  2. Chief Pevnec vám řekne, že na jeho vesnici útočí již několik týdnů nemrtvé bytostmi a hledá někoho, kdo by dokázal zastavit tuto noční můru. Doporučí vám navštívit Shamana Kerloiceshamanik.jpg, který žije v opuštěném domě na západě (ars_fild02, 31,199) Cestu najdete: anbelion.jpg. Šaman pochází ze starobylého města (Gomorrhe) které bylo před dávnými časy zničeno bohyní Mount Bacchias a doporučí vám začít s pátráním právě v těchto místech.
  3. Vráťte se do lesa Kiman Fares (ars_fild01). Vstup na hřbitov naleznete na západě.hrbitov.jpg Uvnitř vám v další cestě brání dvě sochy, které střeží pohřebiště. Promluvte s nimi a zjistíte, že pouze členové královské rodiny Gomorrhe mohou vstoupit do nekropole. Vraťte se za Shaman Kerloicem. Poradí vám navštívit vesnici zvanou Soknobeus, kde by měli žít potomci Gommorhiens.
  4. Pokračujte na jih až dorazíte do vesnice, ve které najdete Atatürka (ars_fild03, 213,46). Řeknete mu o malém hřbitově, kde jsou pohřbeni obyvatelé Gomorrhe. Najdete symbol královské rodiny. Vraťte se za Shaman Kerloicem, aby vám požehnal před vstupem na hřbitov.
  5. Schyluje se k velké bitvě! Uvědomujete si, že král Gomorrhe může být poražen … nejprve zabijte jeho pomocníky, čímž ho značně oslabíte. Pokud se vám podaří krále porazit, promluvte si s Malemortem, který vám dá pár věcí.
  6. Vraťte se zpět za Shamanem Kerloicem a informujte ho o zabití krále. …
 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.123 s |   | Copyright 2011-2020