Ring of the Wise King

Co získáte: 300,000 base expů, 7,500 job expů a Ring Of Wisdom

Co potřebujete: base level 70, 1× Unidentified Ore, splněný Cat Hand service - kočka v edenu Vás porte za poplatek do NW.

Jak dlouho to zabere: -

Postup:

 1. Promluvte si s Schwartzvalt Mechanickem (mid_camp 197, 237) před hlavním stanem Aliance. Poví vám o Prstenu moudrého krále (Ring of the Wise King) a požádá vás, aby jste si promluvili s Arunafeltz Linguistou ve 2 patře hlavního stanu Aliance.
 2. Uvnitř jděte po schodech nahoru, do místnosti úplně napravo, tam najdete lingvinistu. Požádá vás o navštívení Faerie a Gianta venku na fieldech a zapamatování si několika málo slov, které vám řeknou. Jedná se o vílu a obra z Finding a Fairy questu.

  • Slova víly jsou:
   RLGHLRXLA TKANTLFDMS
   WJACK TNAHRDNJSDMFH
   WLSGHKWND !!

  • Slova obra jsou:
   TJDTMFJDNS CJFDI
   TKADLFDMF QKATOS
   EKDTLSDML DLFMADMS..

 3. Lingvinista však nedokáže rozeznat jakýkoliv smysl v jazyce a pošle vás za Rune Midgart's Magicianem.
 4. Rune Midgart's Magician (mid_camp 147, 256) je v západní části tábora. Poví vám, že by potřeboval jazyk přímo slyšet. Naštěstí má u vesnice víl a u vesnice obrů ukryté špionážní gemy. Požádá vás o donesení těchto kamenů.
 5. Promluvte si s Gemem (spl_fild02 26, 218)kousek od víly a pokuste se jej vykopat. Může se objevit nekolik thief bugů, zabijte je a pokuste se gem znovu vykopat, dokud neobržíte Red-colored Gem.
 6. Promluvte si s Gemem (man_fild03 227, 109) kousek od obra a pokuste se jej vykopat. Může se objevit nekolik thief bugů, zabijte je a pokuste se gem znovu vykopat, dokud neobržíte Blue-colored Gem.
 7. S gemy se vraťte k Magicianovi, ten vyextrahuje hlasy z kamenů a pošle je Lingvinistovi.
 8. Vraťte se k Lingvinistovi, ten vám poví, že v rozluštění jazyka udělal obrovský pokrok a že má tolik dat, že neví, jak je skladovat. Pošle vás za Mechanicem.
 9. Mechanic si neví rady s uskladněním takového množství údajů, proto vás pošle za Magicianem, aby vytvořil magický gem schopný uchovat tolik údajů.
 10. Magician však potřebuje rudu, která se nepodobá žádné rudě ze Starého světa. Potřebnou rudu však podle něj můžete najít na Manuk fieldech.
 11. Přineste mu Unidentified Ore (získaný z Mysterious Rocků, které se nacházejí na vsech 3 Manuk fieldech) Požádá vás o chvíli strpení během jeho práce s magií.
 12. Promluvte si s Magicianem, předá vám magický gem pro Mechanica.
 13. Mechanicovi bude nejméně hodinu trvat, něz zkompletuje překladač. Vraťte se za hodinu.
 14. Mechanic vám předá Ring Of Wisdom a zároveň obržíte pár expů.
 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 0.084 s |   | Copyright 2011-2024