Acolyte buildy a vybaveni

Buildy

Budoucí Monk

Monk buildy, INT se vyplatí dát co nejdřív a DEX před přestupem moc vysokou nepotřebujete.

Aco skilly

Divine Protection a Demon Bane jsou skilly potřebné pro všechny Monkovy skilly, ale vaši sílu ovlivní minimálně, takže je dávejte jako poslední.
Někteří Monkové Decrease Agility používají, jiní ne. Pokud sem neinvestujete bodík, dejte ho do Healu.


Budoucí Priest

Aco skilly

Staty

Základními staty jsou inteligence, vitalita a dexterita. Síla, agilita a štěstí nejsou pro toto povolání podstatné a proto je zbytečné do nich investovat body. Od inteligence se odvíjí síla healování, počet spell pointů a obnova spellpointů. Tedy pro efektivnější a častější kouzlení (a silnější léčení, což je obzvláště při sólo expení na nemrtvých velkou zbraní) si zvyšujte inteligenci.
Vitalita vám umožní nepadnout při prvním zásahu. Pokud si ji budete hodně zvyšovat, nebudete se muset bát, aby vás v bitvě někdo nezasáhl a klidně si budete moci dovolit i stát v první linii (sice se slabým útokem, ale odlákáte část nepřátel).
Poměr mezi těmito vlastnostmi mějte tak, jak vám vyhovuje a lépe sedí. Pokud chcete, můžete dávat bodíky i do dexterity, která urychluje sesílání kouzel, ale na tu bude dost času později. Vaši spolubojovníci to ocení.

Skilly

Základním skillem je Heal. S jeho pomocí můžete slušně expit i sami - zabíjet nemrté. Určitě ho vytáhněte na desítku, byť třeba budete používat někdy i slabší verze (časem se ty silné budou velmi hodit).
Další prima skill je Blessing, pro něj ovšem musíte mít nejprve Divine Protection na stupni 5. Bless přidává bodíky do síly, obratnosti (dex) i inteligence, což je příjemné vám i vašim spolubojovníkům. Tedy na bless také nezapomeňte, stupeň 10 je dosti žádoucí.
Increase Agility také nesmí chybět ve výbavě budoucího priesta. Stupeň 10 je jistota.
Pneuma je také velmi užitečná, dá se s ní ušetřit spoustu sp, která by padla na léčení. Dostat se k ní sice chvíli trvá (přes Ruwach, Teleportation a Warp Portal), ale tyto skilly jsou taky užitečné, takže se pneuma vyplatí.
Cure je sice pěkný, ale suplují ho zelené poty, případně obeaune karta… osobně raději utratím pár zenů a trochu místa v batohu než zaplácnout skill point.
Aqua Benedicta má smysl, pokud plánujete mít skill Aspersio jako priest.
Decrease Agility má význam hlavně na prvním stupni na rušení bonusů nepřátel, než k jejich výraznému zpomalování. Jeden bodík se může hodit.
Demon Bane se pro aco/priesta příliš nehodí.
Zbývající bodíky doporučuji dát do skillu Angelus, který je příjemným podpůrným kouzlem pro celou partu. I kdyby jste se rozhodli ho používat, investuje alespoň 2 body kvůli Kyrie Eleison.
Nezpomeňte si udělat questový skill Holy Light, může se celkem hodit.

Vybavení

Reborn forum

Jako u všech těchto povolání platí, že se nemusíte nijak zvlášť zatěžovat vybavováním, dokud nepřestoupíte. Samozřejmě vám lepší equip cestu za přestupem v mnohém usnadní. Začínající hráči si však jistě vystačí s výbavou zakoupenou u NPC např. v Pronterském kostele (pravý horní roh Prontery).

I přesto se dá poradit ;-).

Karty (až na výjimky) do equipu nevkládejte a ušetřete si je do lepšího equipu po přestupu. Pokud jste bohatí sežeňte si zmíněný equip se slotem (který již má smysl pomocí elu plusovat), jinak postačí bez slotu.

Headgear - Biretta a třeba Opera Masque. (Můžete ji vyrobit nebo ji zakoupíte za +- 100k zenů).

Armor - Saint's Robe nebo Silk Robe (případně s pupou).

Weapon - Cokoliv co přidává INT a MATK - Rod, Arc Wand.

Shield - Buckler.

Garment - Muffler.

Boots - Shoes.

Accesory - Tady je to celkem jedno - např. Rosary nebo Clip[1].

Expení

Reborn forum

V partě pomáhat ostatním charům, nebo sólo healováním undead mobů.

 

Vytvořil Typhoon | Provozováno na dokuwiki | Optimalizováno pro Firefox, Opera, Chrome. |  podpora. | Některé z obrázků mohou spadat pod ochrannou známku Gravity Corp. & Lee Myoungjin.  | Vygenerováno během: 1.456 s |   | Copyright 2011-2020